0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

شرکت ابزار رونیکس در سال 2004 بطور رسمی توسط برادران رامخو تاسیس شد.در حالی که انها چند سالی بود ک تجارت خود را راه اندازی کردند.در کنار رویا هایی ک داشتندسعی بیشتر  تثبیت جایگاه این برند بود. هیچ کس باور نمیکرد که رونیکس بتواند در سطح جهانی به چنین موقعیت در صنعت ابزار دست یابد.

2004:اقای رامخو شرکت رونیکس را در این سال با چشم انداز گسترده در صنعت ابزار تاسیس کرد.

2005:در این سال رونیکس تولید انبوه ابزار های صنعتی خود را هموار کرد.

2006:در این سال رونیکس ابزار بیشتری از خود ارایه داد.

2009:در این سال رونیکس خطوط تولید انبوه خود را در دستگاه های مختلف توسعه داد.

2011: در این سال رونیکس با بدست اوردن دانش برای بسته بندی توانست بر رقبای خود پیشی بگیرد. و همچنین بر بهبود کاتالوگ های خود تلاش نمود. در این سال کار مهمی دیگری ک انجام داد این بود که با استخدام نیرو های متخصص توانست به بخش ارتباط توسعه ببخشد.

2013: در این سال برای اینکه مشتریان دسترسی بیشتری به ابزار الات داشته باشند رونیکس صادرات خود را به 80 کشور توسعه داد.

2015:رونیکس  پس از ارایه ابزار های مقرون بصرفه و با کیفیت که باعث شد تقاضای مردم از این برند بیشتر شود رونیکس تمرکز خودرا بر ساخت ابزار های بیشتری در کشور های مختلف گذاشت.

در خرید ابزار برقی به دلیل اینکه انواع برنددر بازار  موجود است  خرید ابزار بسیار چالش برانگیز میشود که نکته هایی که بسیار مورد توجه قرار میگیرد که با توجه به این نکات میتوان خرید درستی داشته باشیم .

مهمترین نکته این است ک تصمیم بگیریم ابزار نو میخواهیم یا استوک .نکته بعدی توجه به این است ک چه مقدار میخواهیم برای خرید ابزار هزینه کنیم و برای چه فعالیتی مورد استفاده است.نکته بعدی ک باید در نظر بگیریم این است از کیفیت محصول اطمینان داشته باشیم و اینکه بتوانیم چندین محصول مقایسه کنیم برای خرید مناسب ابزار ها با قیمت بروز شده و برخوردار شدن از اجناس با کیفیت و همچنین دریافت به موقع میتوانیم در سایت کالا تولز اقدام نماییم.

 

فروشگاه اینترنتی کالاتولز با در نظر گرفتن سلیقه مشتری انواع برند ها را (RONIX رونیکس _HILTI هیلتی _FISCHER فیشر _K-A-L-M کالم _AGP ای جی پی _BOSCH بوش _INDEX ایندکس_SIKA سیکا _ARVA آروا _ MOOTA موتا _MAKITA ماکیتا و... )با کیفیت و هزینه متفاوت دارا میباشد
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا